Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Фінал проекту “Молодь дебатує”
11 Гру 2016, Неділя

Сьогодні, 11 грудня, у Культурному центрі «Бейт Дан» (м.Харків) відбувся фінал дебатів німецько-українського проекту “Молодь дебатує” за темою “Чи потрібно запровадити 12-річну освіту в Україні з 2018 року?”. Нагадуємо, що за результатами вчорашнього напівфіналу до четвірки лідерів увійшла учениця Січового колегіуму Ратєєва Анастасія.

За оцінками журі переможцем фіналу став Едуард Білоусов учень Дніпровського міського юридичного ліцею.

В кінці заходу організатори проекту вручили всім учням-учасникам сертифікати “Про участь у німецько-українському проекті “Молодь дебатує””; переможцям напівфіналу, окрім сертифікатів,  була презентована книжка про скетчноутинг.

Генеральний консул Німеччини вручив подяки всім координаторам та обласним тренерам пілотного проекту. Олександр Елькін, натхненник руху EdCamp в Україні привітав учасників фіналу та вручив їм сертифікати та цінні подарунки (модеми WiFi 3G). Навчальним закладам, учні яких стали учасниками фіналу були презентовані дзвіночки для подальшого розвитку проекту.

Вітаємо всіх учнів, координаторів та шкільних тренерів!!!!

Запис фіналу

Детальніше про проект 

Фотозвіт

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь