Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес-проектів
13 Лют 2017, Понеділок

10 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес-проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs серед старшокласників 15-18 років. Організатори конкурсу в Україні – Благодійний фонд ICEPP у партнерстві з Університетом штату Делавер (США) та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Протягом реєстрації було отримано 165 заявок з усіх куточків України. У фінал вийшло лише 11 проектів, що набрали найбільшу кількість балів за результатами онлайн оцінювання.

Серед них і бізнес-проект «Rest and work» учнів 11 класу комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради». Під кураторством вчительки економіки Ліни Кравченко працювали старшокласники Кирило Приходько, Олена Ануфрієва, Анна Багмут та Анастасія Глодан.

Під час фіналу учасники конкурсу презентували свої проектні ідеї англійською мовою з використанням інноваційних медіа технологій та демонстраційних макетів. Оцінювали виступи успішні бізнесмени, серед яких: Денис Блощинський – співзасновник Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», директор івент агенції «42», Озгар Кіллінклар – засновник інвестиційної компанії Williamsburg Capital, член Правління асоціації молодих підприємців в Туреччині «EGIAD», Сергій Литвиненко – генеральний директор і співзасновник ІТ-компанії «Корпорація Галактика», Ірина Бєляєва – директорка департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Олександра Єгорова – помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні та Олександр Чуняк – директор ресторанів мережі «Козирна Карта».

Основною ідею проекту колегіантів, які, до речі, були єдиними представниками Запорізької області, стало створення еко-містечка, яке могло б бути ідеальним місцем не лише для сімейного відпочинку, але й дало можливість здобути нові знання та навички. За правилами написання бізнес-плану учасники команди вказали основну ідею та прописали всі фінансові умови їх реалізації: «Ми пропонуємо недорогу, корисну для здоров’я та навчання базу відпочинку. Даний проект є приватною власністю, а отже має стратегічний розвиток. Таких баз відпочинку можна збудувати досить велику кількість у майбутньому, особливо затребуваними вони будуть в індустріальних містах з середнім рівнем розвитку та високим рівнем урбанізації».

 


На створення бізнес-проекту «Працюй і відпочивай», учнів підштовхнуло економічне та політичне становище в країні. Проект направлений на вирішення проблем споживачів за обмеженого доходу, дефіциту вільного часу, високих цін на закордонний відпочинок або відпочинок біля моря, а також актуальність питання популяризації аграрної сфери: «в нашому випадку відпочинок – це не якесь конкретне проведення вільного часу, а зміна роду діяльності з користю для себе або родини зі збереженням навколишнього середовища та з використанням заощадливих технологій в наданні послуг. Ми можемо допомогти людям втілювати їхні мрії в реальність!»

Робота учнів «Січового колегіуму» увійшла до 10 найкращих проектів в Україні. Вітаючи фіналістів Ірина Романенко, виконавча директорка Благодійного фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP), зазначила: «Мені приємно, що в Україні є така кількість молодих талановитих людей, які народжують такі цікаві ідеї, суспільно корисні ідеї, які хочуть працювати спільно і хочуть змінювати нашу країну на краще».

Старшокласники висловлюють щиру подяку вчительці англійської мови Олені Сопіній, вчителям, що допомагали створювати демонстраційний макет – Анастасії Сосновській, Тетяні Акчуріній та Інні Моргун і батьківському комітету за матеріальну підтримку для участі в конкурсі.

Вітаємо учнів та бажаємо і далі реалізовувати власні ідеї заради світлого майбутнього України!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь