Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
21 лютого – Міжнародний день рідної мови
21 Лют 2017, Вівторок

21 лютого учні колегіуму відзначили міжнародне свято марафоном “Рідній мові присвячуємо…”. Усі учні 5-6-х класів обвели, вирізали з паперу та яскраво оформили  долоньки, на яких написали вислови про рідну мову, а учні середніх та старших класів написали диктанти “Наша мова”. Також, вчителі української мови запропонували всім колегіантам написати власні віршовані та прозові твори про рідну мову, які будуть опубліковані на сайті школи чи у газеті «Джалапіта».

Крім того, вихователькою 6-А класу Ларисою Бойко під час виховної години було показано літературно-музичну композицію “Мова- душа нації”.

Кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова. Мова — найцінніший дар. Це не просто засіб людського спілкування, це те найцінніше, що живе у наших серцях.


Єдиною державною мовою нашої країни є українська. Наша мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для 45 мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

Мова — це носій прекрасних традицій та звичаїв, цінної культурної спадщини народу. Ось чому кожен з нас повинен шанувати, берегти і звеличувати рідну мову.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь