Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Кінотріумф ZP
28 Лют 2017, Вівторок

28 лютого у кінотеатрі ім. О. Довженка відбувся фінал обласного кінофестивалю патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф ZP» під час якого запоріжці могли насолодитись кінострічками, які створили школярі регіону.

«Кінотріумф ZP» – це унікальний проект Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді та Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, який був започаткований у 2016 році у нашому місті за сприяння Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації. Він об’єднує молодь Запорізького краю у прагненні створити патріотичний медіа продукт, цікавий для сучасного покоління молодих патріотів власного закладу освіти, рідного міста та всієї України.

Під час фіналу компетентне журі кінофестивалю оцінювало режисуру та сценарій, художній та технічний рівень майстерності, масовість та масштабність, акторську майстерність та загальне сприйняття, патріотичну та соціальну спрямованість короткометражних робіт учасників.

Учні нашої школи Олексій Корицький, Діана Бардачова, Софія Сімакова, Аладдін Аль-Мджаркеш, Нурдін Аль-Мджаркеш, Роман Горелов та Ілля Лук’яненко під керівництвом вчителя історії та вихователя Олександра Стовбінського взяли участь у цьому конкурсі та вибороли перемогу у номінації «КРАЩИЙ СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ».

Вітаємо!

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь