Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка
10 Бер 2017, П’ятниця
9 березня вся Україна святкувала 203-тю річницю від дня народження всесвітньовідомого поета і письменника Тараса Шевченка.
Учні “Січового колегіуму” також долучилися до свята у свій оригінальний спосіб, запропонувавши всім бажаючим подивитися інсценізований уривок з п’єси Т. Шевченка “Назар Стодоля”.
Аматорський колектив 10-Б класу показав не лише прекрасне знання тексту та зацікавленість у такому виді творчості, як інсценізація, а й справжні емоції, які заповнили все навкруги, створивши неймовірну атмосферу в залі. Чудові декорації, українські страви, приготовлені для вистави, яскраві костюми доповнювали картину.
Акторам-початківцям (до складу трупи увійшли: Андріян Бухвак, Ілля Лук’яненко , Діана Бардачова, Олександра Волошина, Микита Адамчук (учні 10 класу), Максим Древіч та Владислав Лапін (учні 9 класу) глядачі аплодували стоячи!
На прем’єрі твору були присутні педагоги школи та директорка колегіуму Валентина Єршова. Після завершення вона з гордістю зазначила, що ця вистава є проявом таланту учнів.
Сподіваємося, ми ще матимемо змогу спостерігати інсценізаціїї інших творів українських письменників!
Аліна Мацюк

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь