Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
13 Бер 2017, Понеділок

11-12 березня 2017 р. в Українському домі у м. Київ  відбувся  перший  фестиваль «ROBOfirst — більше ніж роботи!». Масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки зібрала талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 6 до 16 років зі всієї України, які продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

 

Більше 1000 дітей з усієї України продемонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Пліч-о-пліч з тваринами». Для відвідувачів фестивалю було проведено майстер-класи з робототехніки, архітектури, математики та географії. Захід проводився  у партнерстві з Future Education Forum, в ході якого відомі освітяни, громадські активісти та науковці розповіли про освіту майбутнього та тенденції  світового навчального процесу.

В рамках фестивалю було представлено один з найбільших світових конкурсів з науки та робототехніки — Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років. Учасниками цієї масштабної події стали і учні колегіуму: Олексій Сафронюк, Софія Андріяш, Вероніка Реймер, Владислав Сопін та Максим Дмитренко. Підтримкою для юних робототехніків виступив вчитель інформатики, керівник студії та наставник команди Ігор Сопін.

 

Колегіанти посіли І місце в категорії “Презентація” та IV місце в категорії “Гра роботів” ( серед 53 команд).

 

Вітаємо!

Детальніше про фестиваль дивіться тут:

https://www.youtube.com/watch?v=iUazaIRvstU

https://www.youtube.com/watch?v=yCnnpB05QWs

https://www.youtube.com/watch?v=HqMo2mjfAHU&t=22806s

https://www.youtube.com/watch?v=fDetQxlU9Go&t=24119s

 

 

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь