Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Шевченківські дні
13 Бер 2017, Понеділок

На початку березня учні та педагоги “Січового колегіуму” традиційно долучилися до проведення Шевченківських днів.

Учні 9-11-х класів взяли участь у літературній вікторині «Шевченко – відомий і невідомий». Цей захід сприяв повторенню програмового матеріалу за попередні роки та допоміг дізнатися багато нових цікавих фактів з життя Великого Кобзаря.

Серед учнів 5-11-х класів проведено конкурс на кращу стіннівку до 9 березня – Дня народження Т. Г. Шевченка. Учні 7-9-х класів підготували ілюстрації до творів Шевченка. Кращі роботи були представлені на шкільній виставці «Т. Г. Шевченко живе у кожному з нас».

На уроках української літератури шестикласники змагалися у конкурсі на найкраще виразне читання творів поета «Ну що б здавалося слова…». Діти проявили творчий підхід при підготовці, обираючи для вивчення напам’ять не тільки програмові твори, що говорить про актуальність таких заходів.

З нагоди Шевченківських днів класні керівники та вихователі провели виховні години, міні-вистави, вікторини та конкурси малюнків.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь