Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
День українського добровольця
14 Бер 2017, Вівторок

 

14 березня в нашій країні відзначається День українського добровольця. Свято установлене 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Цього дня визначною подією для школярів стала зустріч із учасниками Національної дружини та громадянського корпусу «АЗОВ». Особовий склад організації – це колишні учасники бойових дій, патріотична молодь та небайдужі громадяни, що прагнуть покращити ситуацію безпеки в державі. Патріотичне виховання молоді та пропаганда здорового способу життя – це пріоритети організації.

До уваги учнів 8-11 класів був запропонований документальний фільм «АЗОВ. Наступ на Широкине», про героїчну боротьбу воїнів-патріотів Української Держави в зоні АТО. Після перегляду  кінострічки  присутні поспілкувались із учасниками бойових дій в АТО Тимофієм Орненським (Тім), Олександром Строкіним (Альгіз) та Романом Столпаковим. Цікаво, що перше питання, яке задали гості колегіантам, було: «Як ви думаєте, що спонукає українських хлопців іти добровольцями на війну?» І приємно, що відповідь пролунала із вуст дітей одразу ж: «Любов. Любов до Батьківщини».

Отже, ми можемо пишатися нашим молодим поколінням, яке бачить Україну вільною, сильною і могутньою державою. Після зустрічі учні колегіуму передали солодощі для бойових побратимів в зону АТО.

Крім того, на урок Захисту Вітчизни до школи було запрошено Віктора Кривоносова, випускника “Січового колегіуму” 2004 року, наукового співробітника Національного заповідника “Хортиця” та у минулому солдата 5 батальйону Національної Гвардії України.

Колишній колегіант та вчитель Захисту Вітчизни Микола Підосиновський провели для учнів 10-11 класів не лише цікаву лекцію про стрілецьку зброю, поводження з нею, умови зберігання й догладу, але й майстер-клас: після інструктажу та ознайомлення з усіма деталями та механізмами, хлопці власноруч навчилися розбирати та збирати автомат Калашникова.

Для учнів це був не лише захоплюючий урок з практичною частиною, але і спосіб долучитися до відзначення Дня українського добровольця. Сподіваємося, що в майбутньому це свято стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь