Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Учнівська екскурсія
20 Бер 2017, Понеділок

У суботу, 18 березня, семикласники разом з класними керівниками Юлією Осьмяковою, Тетяною Акчуріною та Оленою Кулабуховою відвідали місто Дніпро.

До екскурсійної програми входило відвідування пам’ятних місць Дніпра, зокрема набережної і музея імені Яворницького. Біля музею колегіанти зробили безліч світлин на фоні військової техніки. Діти побачили вже знайомі Т-34, “Катюшу” часів Другої світвої війни. Але особливо вразила нова експозиція військової техніки, вивезеної з зони АТО.

На набережній семикласники “взяли” невилику висоту, де дніпровці (дніпряни) встановили зелену кулю, що здійснює бажання. Після смачного обіду в “Пузатій хаті” на дітей очікував десерт – цукерки фабрики “АВК”. Одягнені, як справжні технологи харчової промисловості, у халати, шапочки та бахіли, колегіанти поринули у царство шоколаду. Діти мали можливість спостегігати за всім процесом “народження” цукерок: від патоки в чанах до фасованих коробок. Особливе милування викликав робот, що обгортає зі швидкістю 850 обертів за хвилину.

Дівчат зацікавила професія шоколатьє – це спеціаліст, який весь день дегустує цукерки. Не робота, а мрія! І така мрія у семикласників здійснилась. На виході з кожного цеху їх очікували повні коробки ріноманітних цукерок, які можна були їсти без обмежень! Екскурсію учні визнали найцікавішою і найсмачнішою. Радимо всім шанувальникам шоколаду відвідати фабрику “АВК”!

 

Більше фото тут

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь