Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Таланти твої, “Січовий колегіум”
21 Бер 2017, Вівторок

Плекати в дитині чисті джерела творчості, дорогоцінні паростки таланту, відкрити їй шлях до особистісного успіху – ось одне з найголовніших завдань педагогів колегіуму. Саме тому участь у такому заході, як щорічний обласний фестиваль дитячої творчості “Повір у себе” в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості “Таланти твої , Україно!”, для Січового колегіуму є особливо важливою.

Минулого тижня колегіанти зустрічали журі обласного огляду двічі. 16 березня відбулася презентація робіт із образотворчого та прикладного мистецтва учнів у рамках Обласної виставки “Знай і люби свій край”. Із 60 представлених робіт на обласний тур було відібрано 14. Журі відмітило особливу відвертість та креативність, із якою створювалися малюнки, іграшки та прикраси.

А вже 20 березня до уваги журі Центру творчості була запропонована концертна програма, яку колегіанти присвятили двом визначним датам, які символічно співпали в 2017 році: 25- річчю з дня створення Українського Державного Герба-тризуба та 25-річчю “Січового колегіуму”. Концерт відбувся із великим успіхом: із 22 музичних номерів 18 було відібрано на обласний етап конкурсу. Серед них: вокальні, інструментальні, хореографічні виступи, художнє читання та колекція одягу від студії “Театр стилю та краси”. Двоє учасників концерту – дебютанти! Це гурт бандуристів “Срібний передзвін” та вокалістка, учениця 5-А класу, Анастасія Зубець.

Браво колегіантам! Браво керівникам гуртків!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь