Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Запорізький капелан розповів дітям про армію
27 Бер 2017, Понеділок

До Дня Національної гвардії та в рамках обласної акції “Школярам про армію” у “Січовому колегіумі” відбулися уроки з мінної безпеки.

Як вберегтися від мін – таку інформацію колегіанти молодших, середніх та старших класів отримали від капелана Запорізького ВП ГО “Українське капеланство” Володимира Синєпольського та добровольця Андрія Петрова.

Саме діти, підлітки та їхні матері – найуразливіші категорії населення, для яких міни – це справжня небезпека. У зоні АТО, прикордонних “сірих зонах” сусідніх областей, у тому числі – Запорізькій, мирні люди можуть випадково зачепити розтяжки, заміновані предмети, які на перший погляд здаються звичайними: іграшки, гроші, предмети побуту. Є небезпека підірватися, їдучі на велосипеді, тракторі або авто. Каліцтва або загибель, на жаль, у зоні війни або на полишеній військовиками території можуть відбутися під час гри з дітьми, прогулянок, господарчих справ.

Капелан Володимир Синєпольський наголосив на трьох правилах, які збережуть життя у зоні проведення військових операцій: не ходити, не торкатись, сповістити.

Пізніше, відповідаючи на питання  Олени Гулої, журналістки Національної спілки журналістів України, координаторки Фейсбук-групи “Асоціація безхатченків Запоріжжя і Запорізької області”, пан капелан зазначив: “Сьогодні ми були в “Січовому колегіумі”, де впроваджували програму духовно-патріотичного виховання молоді,  а також в рамках акції “Дітям про армію” читали лекції з мінної безпеки. Ми попереджували дітей про те, які наслідки несуть міни і вибухонебезпечні залишки війни, бо вони мають  знати, як поводитись у таких випадках. Найбільше – підлітки, які частіше страждають від мін та залишків війни, а також снарядів, патронів, бо їм це цікаво. Наша молодь повинна бути обізнаною і вихованою належно, тому що їй будувати нашу країну”.

Акція триває, і надалі учнів колегіуму чекають зустрічі та бесіди з представниками української армії та волонтерами громадських організацій.

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь