Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
6 Кві 2017, Четвер

2017 рік ознаменувався для жителів Запорізького краю та Видавничого центру “Перлина”  (м. Київ) виходом в світ другої інформаційно-іміджевої збірки “Майбутнє Запорізького краю – Талановиті діти”. Дана книга – це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей, життя яких пронизане нетлінним духом творчості.

До збірки увійшли досягнення й перемоги, найяскравіші миті дитинства та юності підростаючої молоді. Книга «Майбутнє Запорізького краю – Талановиті діти» відкриває нові імена дітей та їх наставників, які свято бережуть спадщину свого народу, які натхненною працею, істинним патріотизмом та вірою в краще майбутнє відроджують та примножують велич і славу своєї Батьківщини.

​Однією з героїнь цього видання стала і учениця 8-Б класу Юлія Венгерова. “На початку 2016 року Видавничий центр “Перлина” запропонував мені взяти участь у розробці проекту цієї книги, а вже 1 квітня 2017 року відбулася презентація книги та нагородження учасників проекту. Я отримала диплом “За активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України” та відзнаку в номінації “Талановиті діти”, – розповіла колегіантка.

Бажаємо Юлії подальших перемог та натхнення!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь