Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
10 Кві 2017, Понеділок

3-6 квітня у Запоріжжі відбулися майстер-класи для підготовки тренерів з медіаграмотності. Інінціатива проведення подібних семінарів належить Академії Української преси та DW Akademie (Німеччина). 24 представники різних професій із Запорізької та сусідніх областей протягом 4 днів активно навчали як розпізнавати фейкову інформацію, перевіряти отримані дані, яким чином можна захистити себе від негативного впливу інформації, як вирахувати об’єктивність ЗМІ та різноманітні інші питання з медіаграмотності.

Серед обраних членів тренінгу був і педагог ЗСК – Павло Коваленко, вчитель медіакультури. Одним із завдань, які поставили після проходження тренінгу – це провести повторний семінар для не менш як тридцятьох осіб, так що в найближчий час учнів 11 класів очікує екскурс у медіа світ України. Нагадаємо, що позаминулого року Павло Олександрович вже отримав звання медіа тренера у схожій програмі і проводив тренінги для вчителів “Січового колегіуму”.

Більше фото на офіційній сторінці колегіуму у Фейсбуці

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь