Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
12 Кві 2017, Середа

11 квітня в навчальному корпусі “Цвіт” вчителем історії Яною Альошечкіною було проведено історичний квест “Скарби колегіуму”серед учнів 5-х класів. Питання квесту були пов’язані з історією України та Днем народження колегіуму. Учні показали чудову командну роботу, творчо підійшли до презентації своїх команд. По всій території “Цвіту” були заховані завдання, виконавши які учні отримували золоті дукати, перемогу отримала команда, яка отримала найбільшу кількість монет. На допомогу учням прийшли класні керівники і вихователі Тетяна Сєрік, Наталія Устинова та Олена Шимянова.

В ході квесту п’ятикласники показали, що вони стали повноправними колегіантами, які люблять школу та цінують її традиції. Виконали гімн колегіуму, представили свої братства та гасла, а також показали знання історичних подій як з історії України, так і з історіїї ЗСК.
Перемогу отримала команда 5-А класу, учасники якої відповіли на всі запитання та виявилися найспритнішими! Завершенням стало нагородження переможців: всі учні отримали високі оцінки з історії та солодкі подарунки, а команда переможців цілу скриню солодких скарбів.
Більше фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь