Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Набуваємо нових знань та компетентностей
15 Кві 2017, Субота

Учні “Січового колегіуму” взяли участь у ХХV Міжнародній науковій конференції студентів і молодих вчених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”, що відбулася 7 квітня 2017 р. в Класичному приватному університеті.

На пленарному засіданні учасники мали можливість ознайомитись з результатами наукових праць молодих вчених та студентів з різних куточків України. Особливий інтерес у колегіантів викликали доповіді, присвячені пробемам фізичної реабілітації та здоров’я людини, патріотичного виховання у спеціалізованих класах з українського національного бойового мистецтва “Спас”, формування професійно-етичної компетентності майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів, публіцистики Романа Рахманного як інструмента національного відродження України, постмодерністських проектів Юрія Андруховича.

Розумінню учнями потреби поглибленого вивчення іноземних мов сприяла змістовна доповідь пана Гончарука, координатора програм стажування в Німеччині для громадян нашої країни Європейського офісу Торгово-промислової палати України про стажування і можливості подальшого працевлаштування молоді в перспективних зарубіжних і вітчизняних компаніях.

Учні 9-10 класів, слухачі гуртка “Юний правознавець” взяли безпосередню участь в роботі конференції, виступивши на засіданні наукової секції “Актуальні проблеми теорії, історії держави і права та міжнародного права”. Так, В. Виставкін, учень 9-А класу, наголосив на актуальності розуміння проблеми історичних витоків європейського вибору України, зокрема, подій періоду ХVІІ  ст. в Україні та в світі, ролі видатних особистостей в історії українського і англійського державотворення. З. Маєцька, учениця 10-А класу, звернувшись до наукової спадщини українського вченого правознавця ХІХ ст. Олександра Кістяківського привернула увагу аудиторії до гуманістичного спрямування його теорії кримінального права, ідей відповідальності держави і суспільства перед своїми громадянами. Я. Мартьянов з 9-А класу у своєму виступі на тему “Традиції Запорозької Січі в організації вищих органів державної влади сучасної України” зробив акцент на значенні уроків історії для сучасної влади.

Не дивлячись на те, що наші колегіанти були наймолодшими учасниками конференції, вони впевнено відповідали на запитання фахівців, студентів, демонструючи знання з історії України та правознавства, вміння аналізувати, критично мислити, відстоювати власну позицію.

Керівництво заходу високо відзначила їхню роботу, нагородивши грамотами і затвердивши рішення щодо публікації тез доповідей.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь