Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
“Хортицькі читання”
15 Кві 2017, Субота

 13 квітня у Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій відбулася щорічна студентська конференція “Хортицькі читання”, в якій активну участь взяли учні “Січового колегіуму”. Конференція проводиться з метою залучення учнівської молоді до наукової діяльності, вироблення у старшокласників навичок публічного викладення результатів своєї роботи та формування у доповідачів уміння вести дискусію та захищати основні положення досліджуваної проблеми.

Свої роботи на секціях історії, правознавства та суспільних наук, інформатики та програмування, літературознавста та світової літератури представляли учні 9-10 класів Кирило Приходько, Дарія Павленко, Катерина Васильєва, Марія Тюха, Єгор Коваленко, Марія Путенко та Анастасія Ратєєва. Висвітлюваними темами були: “Композиційна організація текстів регіональної преси”, “Універсальна тестуюча система”, “Концепт жінки в романі Д. Брауна “Angels and Demons”, “З Україною в серці”.

За результатами виступів колегіанти посіли наступні місця:

І місце – Дарія Павленко;

ІІ місце – Анастасія Ратєєва;

ІІІ місце – Марія Путенко;

ІV місце – Кирило Приходько.

Вітаємо!

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь