Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Мандрівна освітня виставка “Кожен має право знати свої права”
19 Кві 2017, Середа

18 квітня у Запоріжжі за сприяння Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області та регіонального науково-методичного центру “Освіта та громадянське суспільство” КЗ “ЗОІППО” ЗОР відбулися правоосвітні заходи з використанням мандрівної експозиції “Кожен має право знати свої права”, в якій активну участь взяли учні “Січового колегіуму” та вчителька права Світлана Марцих.

Ця модель мандрівної виставки є методичним інструментом навчання правам людини, але її головна сила в тому, що вона дозволяє привертати увагу широкого кола людей до проблем, пов’язаних з правами людини, мобілізувати місцеві громади, впливати на офіційну освіту.

Також, її особливістю є те, що екскурсії по виставці проводять студенти-правники. Вони тривають 40 хвилин і включають в себе як безпосередньо інформаційно-навчальний блок, так і обговорення найбільш актуальних для відвідувачів питань щодо прав людини та можливостей їх відстоювання. Так виставка стає своєрідним майданчиком для дискусій про права людини та актуальні проблеми, що турбують кожного відвідувача та громаду в цілому.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь