Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Школа, яка відроджує козацькі традиції
20 Кві 2017, Четвер

“Січовий колегіум” святкує 25-річчя

У суботу, 15 квітня, виповнилося 25 років, як виконавчий комітет Запорізької обласної ради народних депутатів прийняв рішення “Про утворення Запорізького січового соціально-педагогічного комплексу – Січового колегіуму”.

Про історію створення, шлях, який пройшов педагогічний колектив за 25 років від заснування закладу, що розпочинався з «чистого аркуша» до школи успіху, здобутки та плани на майбутнє “МИГу” розповіла директор “Січового колегіуму” Валентина Єршова:

“Зі здобуттям Україною незалежності державою заволодів дух національного романтизму. Однією з перших його матеріал
ізацій стало офіційне відновлення у 1991 році славетної Києво-Могилянської академії та її традицій. Історично у складі академії завжди були колегіуми. Тож випробувана століттями форма елітарного козацького освітнього закладу для дітей та юнацтва була відома. Вона якнайкраще відповідала моїм мріям.

…Мені дуже хотілося створити школу для дітей, яким рідна мова потрібна, як повітря, і де виховувалися б майбутні громадяни-патріоти”.

Анна Чуприна, фото Сергій Томко

Детальніше читайте в газеті «МИГ» за 20.04.2017 р.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь