Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
25 років успіху!
25 Кві 2017, Вівторок

25 років – багато це чи мало в загальносвітовому масштабі? Напевно, ні, проте Запорізький “Січовий колегіум” доводить протилежне.

Сьогодні школі виповнюється 25 років – чверть століття розвитку, перемог, успіхів.

З дня заснування і донині ЗСК плекає свої головні цінності – патріотичне виховання молоді, популяризацію науки, заохочення творчості та розвиток потенціалу кожного колегіанта.

В цей радісний весняний день ми хочемо подякувати всім тим, хто повірив у нашу мету – створити школу “нового типу” та навчати майбутніх лідерів України. Ми неймовірно вдячні педагогам, які не побоялися змінити місце роботи заради нового, фактично експерементального, проекту, батькам першого набору учнів, які надихнулися нашими ідеями та довірили навчання своїх дітей, та “старшому товаришу” – “Києво-Могилянській Академії”.

25 років всі разом ми навчалися, самовдосконалювалися та втілювали мрії в реальність!

На сьогодні ЗСК – одна з найпрестижніших шкіл регіону. Всі школярі усвідомлюють, що майбутнє нашої країни – саме в їхніх руках. Колегіум став одним з перших навчальних закладів, що запровадили унікальну систему учнівського самоврядування та виховної методики: в школі постійно працює 21 творча студія, а дисципліна поєднується з сімейною атмосферою та дружнім колом однодумців.

Щороку наші учні – переможці МАНу, призери олімпіад обласного, всеукраїнського та європейського рівнів, лауреати творчих конкурсів та фестивалів, а педагоги – постійні учасники тренінгів, семінарів, курсів підвищення кваліфікації, розробники інноваційних проектів. Наші випускники – обдаровані студенти, освічені спеціалісти, прогесивні науковці, лідери.

25 кроків до успіху пройдено!

Попереду ще більше амбіційних планів, актуальних проектів та сміливих мрій!

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь