Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Сучасні тренінгові класи
25 Кві 2017, Вівторок

20 квітня 2017 року відбулася робоча група з фінального відбору навчальних закладів Запорізької області для обладнання на їх базі 20 сучасних тренінгових кабінетів. У робочій зустрічі брали участь представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та експерти GIZ. Зазначена ініціатива проводиться в рамках проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні, яка діє за дорученням уряду Німеччини.

На першому етапі відбору було оброблено 72 письмові заявки та відібрано 44 навчальні заклади, відповідно до раніше розроблених критеріїв. В рамках другого етапу відбору представники Проекту і робочої групи безпосередньо відвідали ці навчальні заклади для проведення остаточного вибору. За результатами відбору Запорізький Січовий колегіум потрапив у список переможців та отримає тренінговий кабінет.

ВІтаємо!!!

Детальніше – У Запорізькій області німецькі партнери обладнають 20 сучасних тренінгових класів

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь