Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
27 Кві 2017, Четвер

В квітні в колегіумі проходив місячник цивільного захисту. 26 квітня в рамках навчальних дисциплін “Основи здоров’я”, “Основи медичних знань” та “Захист Вітчизни” та тематичного місячника відбулися практичні заняття з евакуації всіх учнів та співробітників закладу. Були проведені заняття з невоїнізованими формуваннями цивільного захисту навчального закладу.

26-28 квітня в учнів 11-х класів розпочалися навчально-польові збори. В перший день дівчата прослухали лекції, а потім на практичних заняттях закріпили знання з надання першої медичної допомоги. Тренером виступив представник організації “Червоний хрест”, парамедик Іван Здоровецький.

Лікар розповів про те, як правильно знайти пульс, переконатися чи вільні повітряні шляхи, зробити серцево-легеневу реанімацію. Після ознайомлення з теорією всі школярки мали змогу самостійно потренуватися на навчальному манекені.

Хлопці в цей час проходили стройову підготовку та військову топографію (орієнтування на місцевості). Також до школи завітали бійці спеціального рятівного підрозділу “Кобра”, які провели показове заняття з надання допомоги населенню в різних надзвичайних ситуаціях.

Колегіанти та педагоги школи були в захваті від професіоналізму гостей та на власному досвіді переконалися наскільки важливо мати навички надання першої долікарської допомоги, евакуації та способів захистити себе та близьких від різноманітних загроз.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь