Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
27 Кві 2017, Четвер

У ЗСК триває другий день воєнно-польових зборів для 11 класів. Поки хлопці риють окопи, дівчата теж не сидять на місці. Сьогодні вони разом із учителькою медицини Ольгою Салякіною відвідали відділення медичної допомоги підліткам “Клініка дружня до молоді” КУ “ЗМБДЛ 5”.

Їх гостинно зустріли працівники закладу, зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Була проведена бесіда про методи контрацепції, небажану вагітність та інфекції, що передаються статевим шляхом.

Усі дівчата брали активну участь у тренінгу та соціальному опитуванні, не соромлячись ставили питання лікарю-гінекологу та психологу. Охочі мали змогу здати безкоштовний тест на ВІЛ-інфекцію.

Із упевненістю можемо сказати, що цей весняний день, насичений емоціями, новою і дуже корисною інформацією, запам’ятається одинадцятикласницям надовго і стане своєрідним путівником у подальшому дорослому житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь