Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
28 Кві 2017, П’ятниця

Впродовж п’яти днів, 18-22 квітня 2017 р., у Запорізькій спеціалізованій школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» 179 учнів 8-11 класів у складі 29 команд – представників Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської та Хмельницької областей змагались у фінальному етапі ХІХ Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків. 

Збірну команду Запорізької області представляли учні двох закладів освіти: Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 – Костянтин Ляшко, Артем Моруга, Олександр Ткачук, Дмитро Фролов та Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум”, честь якої захищала Аліна Мацюк. 

Журі турніру відмітило, що учасники засвідчили уміле оперування знаннями під час історичних дебатів, усвідомлене проектування минулих подій на сучасність, ведення конструктивного інтелектуального діалогу. Кожна команда змагалась у кількох відбіркових групах, виконуючи різні ролі – доповідачів, опонентів і рецензентів.

Під час урочистого закриття турніру було наголошено, що у багатьох школах України ведеться цікава і креативна робота з учнями, під час якої діти долучаються до турнірів, маючи змогу проявити усі свої знання й навички, уміння працювати в команді та взаємодіяти з іншими учасниками. Було сказано і про те, що збірна Запорізької області має прекрасні перспективи участі у наступному турнірі.

Диплом І ступеня вибороли команди Миколаївської гімназії № 2 та Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія». Наша запорізька команда, пройшовши 2 відбіркові етапи, у півфіналі одержала диплом ІІІ ступеня і за результатами була відзначена, як одна з найкращих команд. Учениця 10 класу ЗСК Аліна Мацюк отримала диплом з відзнакою “Кращий племіст”. 

Бажаємо успіхів і наснаги нашим учням, адже це тільки початок до подальших перемог!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь