Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
«Джалапіта 2.0» на ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа
9 Тра 2017, Вівторок

Наприкінці квітня, редакція нашого шкільного видання – журналу “Джалапіта 2.0” взяла участь у черговому, вже двадцятому конкурсі шкільних медіа, який традиційно проводився у місті Миколаїв.

Представляти колегіум та наше видання відправилася делегація з двох учнів – Анастасіїї Ратєєвої (10-А) та Олександра Мокієнко (10-В), а також куратора журналу – вчителя медіа культури Павла Коваленка. Серед більше ніж 1400 учасників наше видання потрапило у півтори сотні запрошених, які стали лауреатами. Нажаль, потрапити у номінації у нас не вийшло, проте всі гості, члени інших редакції шкільних ЗМІ України та зарубіжжя, яким наша делегація презентувала випуски газети, оцінили свіжість та яскравий дизайн нашого видання.

Не дивлячись на те, що ми повернулися лише з дипломом лауреату, журналісти “Джалапіти 2.0” отримали величезний досвід під час триденної програми фестивалю. Були як розважальні елементи, такі як екскурсія водною акваторією Миколаєва, відвідування тренувального залу для фехтування, де займається олімпійська чемпіонка – Ольга Харлан, презентація роботи кінологічної служби та відвідування відомого миколаївського зоопарку. Так і навчальні: конференція «Україна медійна», презентація онлайн-посібника “Медіа-Драйвер” та інші.

Отримавши досвід та подивившись на роботи інших учасників, редакція “Джалапіти 2.0” готова наступного року знову представити своє видання і поборотися за місце у номінаціях!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь