Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
11 Тра 2017, Четвер

11 травня у “Січовому колегіумі” завершився соціальний проект SELFIEPARTY “Цінуй життя!”.

Мета проекту – налаштувати молодь на доцільність пошуків допомоги у разі виникнення важких особистих проблем, надання впевненості в тому, що життя є найбільшою цінністю, і завжди, за будь-яких обставин, близьке оточення зрозуміє та підкаже шляхи вирішення будь-якого непорозуміння. Для того, щоб якнайкраще засвоїти ці постулати учні отримали творче завдання – створити загальношкільний фото-банер.

Проект підготувала вихователька Галина Луценко, яка перед цим відвідала тренінг “Організація та координація волонтерської діяльності”. Реалізувати цю ініціативу у школі допомагали учні-активісти. Серед них: Вероніка Коротенко, Дарина Ляпіна, Тетяна Кіценко, Анастасія Пасічник з 7-В класу і Тетяна Портна та Зіна Маєцька, учениці 10-А класу. Незамінними помічниками були  учні 5-В класу, вони із заволенням допомагали своїй виховательці та проявляли ініціативу протягом всього проекту.

Дякуємо всім учням, класним керівникам та вихователям за співпрацю.

Цінуйте життя! Воно прекрасне в усіх його проявах!

Анна Луценко

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь