Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
День Європи
12 Тра 2017, П’ятниця
 11 травня 2017 року учні 9-10 класів КЗ “Запорізька спеціалізована школа-інтернат “Січовий колегіум” ЗОР взяли участь в урочистому зібранні на о. Хортиця, присвяченому підписанню угоди з Євросоюзом про безвізовий режим для України. У зв’язку з цією подією було піднято прапор Євросоюзу на найвищому флагштоці України на острові, який є символом волі та незламності для всіх нас.

На заході були присутні люди, які відповідно до своєї громадянської позиції, завжди залишаються небайдужими до тих змін, які відбуваються в нашій країні.

Урочисті промови виголосили мер міста – Володимир Буряк та голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль. Вітаючи з цією подією всіх громадян України, вони наголосили, що угода щодо запровадження безвізового режиму стала джерелом нових можливостей для наших співвітчизників і першим кроком конструктивних, радикальних змін у зовнішній політиці нашої держави. Символом об’єднання України з Євросоюзом став виступ студентів вишів.

Із запитанням про значення цієї угоди журналісти звернулися до молоді. Підростаюче покоління усвідомлює, що цей крок дасть можливість не тільки презентувати себе на світовому рівні, але й заявити про Україну як Європейську державу, дає шанс для самореалізації і здійснення мрій відповідно до поставленої мети.

Фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь