Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
11 Тра 2017, Четвер

6 травня 2017 року у Палаці спорту “Україна” був проведений ІХ Всеукраїнський фестиваль робототехніки – “ROBOTICA 2017”. Учасники заходу змагалися за кращий проект робототехніки, перемогу в дитячому архітектурному конкурсі “Столиці світу” та мали змогу доторкнутися до віртуальної реальності.

На змагання приїхали школярі та студенти з усієї України, а також були присутні гості з Білорусі. Цього року у столиці зібралося понад 500 учасників, які представляють 350 команд.

Запорізьку спеціалізовану школу-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” на фестивалі представляли дві команди. В молодший лізі – Владислав Сопін та Максим Дмитренко. В середній – Олексій Сафронюк та Софія Андріяш.

На фестивалі була присутня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич яка зацікавилася співпрацею з LEGO для використання їхніх методик вивчення математики, фізики та інших природничих дисциплін через робототехніку.

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь