Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
12 Тра 2017, П’ятниця

11 травня у Класичному приватному університеті відбулося нагородження лауреатів та переможців обласного форуму медіа проектів “Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю”.

Наш колегіум представляли роботи учнів 10-х та 11-х класів, а саме – Анастасії Ратєєвої (10-А), Іллі Лук’яненко та Діани Бардачової (10-Б), Романа Горелова, Аладіна та Нурдіна Аль-Мджаркеш (11-Б). Під час оголошення номінації “Кращий соціальний ролик” стало приємною несподіванкою, що саме відео учнів 10-Б “Я українець, є у мене право…” (куратор, вчитель медіа культури Павло Коваленко) продемонстрували у якості прологу. Саме за цю відео роботу команда отримала подяку від організаторів, спеціальну подяку від головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та диплом за І місце у номінації. Також за перше місце учні отримали сертифікати на знижку на навчання на факультеті “Журналістика” у Класичному приватному університеті.

Крім того, окремої подяки від Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області заслужила робота “Цінуйте” від учнів 11-Б класу, зроблена під керівництвом вчителя історії Олександра Стовбінського.

І приємним “бонусом” наприкінці форуму стало те, що відеоролик “Я українець, є у мене право…” отримав Гран-Прі фестивалю, ставши однією із кращих робіт. Також відзначимо, що у церемонії нагородження брали участь учасники студії “Шанс”, які додали музичної складової фестивалю своїми піснями.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь