Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
15 Тра 2017, Понеділок

День Європи в Україні відзначається з 2003 року кожної третьої суботи травня. Однак цього року, враховуючи проведення в Україні пісенного конкурсу Євробачення, святкування перенесли на 14 травня.

Після здобуття незалежності, Україна ухвалила стратегічний курс на євроінтеграцію та висловила наміри приєднатися до Європейського співтовариства. Тому це свято й було встановлено на державному рівні.

Першим кроком до ЄС стало підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Нещодавно Європейський парламент більшістю голосів ухвалив рішення  про надання безвізового режиму для громадян України.

14 травня вихованці Січового колегіуму взяли участь у святкуванні Дня Європи у Запоріжжі. В центрі міста, на площі Фестивальній, розташувалося “Європейське містечко”, “Європейське спортивне містечко” та “Європейське техномісто”, де відвідувачі упродовж дня мали змогу ознайомитися з культурою та традиціями європейських країн.

Там же тривала культурно-мистецька акція “Патріотична весна” – працювали виставки сувенірів, військової техніки, польова кухня, фотозона, різноманітні майстер-класи. Святкову атмосферу, незважаючи на погоду, створював концерт художніх колективів міста та усміхнені запоріжани.

Крім того, в рамках святкування відбувся конкурс малюнку на асфальті, в якому наші талановиті колегіанти здобули І місце! Дякуємо за допомогу вчительці малювання Тетяні Акчуріній та вітаємо учнів!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь