Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
16 Тра 2017, Вівторок

12 травня учні археологічної судії “Січового колегіуму” взяли участь в екскурсійному турі музеями міста. Першим був, звісно, обласний краєзнавчий музей, де були відвідані експозиції археології, природи, подій Революції Гідності та АТО.

Особливий інтерес учнів був проявлений до відділу археології, який на даний момент є одним з найбільших в Україні і налічує приблизно 4 тис. експонатів.

Наступними стали екскурсії у музеї, які були створені на базі історичного факультету Запорізького національного університету. Учні відвідали археологічний, краєзнавчий музеї та музей радянського побуту. Основною їх особливістю є те, що експонати, що там зараз представлені,  десятиліттями накопичувались ініціативною групою істориків-викладачів під час експедицій і відображають результат їх діяльності. За кількістю експонатів вони не поступаються музеям як районного так і обласного рівнів, а відділ радянського побуту взагалі є єдиним у Запорізькій області.

Завершальною нотою цього невеличкого походу була релаксуюча прогулянка по Дубовому гаю.

Більше фото

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь