Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
18 Тра 2017, Четвер

18 травня Україна святкує День вишиванки. “Січовий колегіум” приєднався до всеукраїнської акції та провів флешмоб “Україна Шевченкова квітне, бо вишивана в неї душа!.

Українську вишивку називають “молитвою без слів”, а сорочка-вишиванка є головним оберегом людини. Маючи вікову історію, вишиванка не втратила своєї популярності і до сьогодні. Більше того, нині можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій у сучасній інтерпретації.

Напередодні свята колегіанти досліджували символізм та аутентичність українського орнаменту, щоби 18 травня створити унікальну композицію, яку діти намалювали на ґанку колегіуму. Вона склалася з 21 фрагменту (за кількістю братств у закладі) та демонструвала красу і самобутність української вишивки і національної культури.

Після того всі учні та вчителі поставили своєрідний рекорд в історії колегіуму: зробили найбільше за кількістю учасників загальне фото у вишиванках.

Флешмоб став чудовим приводом, щоб знову нагадати хто ми є, яку маємо історію та наскільки широкою душею володіємо.

Зі святом всіх нас!

Фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь