Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
18 Тра 2017, Четвер

18 травня учні та вчителі “Січового колегіуму” взяли участь в урочистому заході з нагоди 100-річчя Українського війська та 74-річчя з дня створення 93 окремої механізованої бригади Збройних сил України.

Колишня вулиця Гудименка, що неподалік “Січового колегіуму” цього травневого дня була особливою: чимало молоді у вишиванках, серед них і колегіанти з державними прапорами, сивочолі громадян, мужні учасники АТО.

Представники влади – і обласної і міської і районної – всією громадою відкривали Дошку Пошани тим, хто своїм життям заплатив за наше мирне Запоріжжя, за наших дітей, батьків, матерів. Ім’я їм – Герої 93-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України.

“З 1943 року починається історія бригади, коли вона була лише дивізією. Не зраджуючи подвигам попередників, хлопці з перших днів брали участь у військових діях на сході країни, були в “гарячих” точках. Наш з вами обов’язок пам’ятати кожного героя, який ціною власного життя забезпечив мир і стабільність на нашій запорізькій землі. Саме завдяки цим хлопцям, які положили життя за Україну, ми з вами можемо жити під мирним запорізьким небом, виховувати дітей та працювати”, – наголосив Володимир Подорожко, керуючий справами виконавчого апарату облради, та висловив слова вдячності рідним за виховання справжніх синів України, які не вагаючись внесли вклад в загальну перемогу.

Слава Україні! Героям слава!

Фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь