Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Юні екологи “Січового колегіуму” гідно представили Запорізьку область на Всеукраїнському конкурсі “Земля – наш спільний дім”
19 Тра 2017, П’ятниця

 

15-17 травня 2017 року у Полтаві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Полтавським обласним еколого-натуралістичний центром учнівської молоді проведено фінальний етап ХVI Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім”. Під час його роботи кращі колективи екопросвіти України в художній формі звітували про результати своєї діяльності.

Колективи екологічної просвіти позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів з 22 областей – переможці обласних турів конкурсу, презентували свою природоохоронну та просвітницьку діяльність за темою “Ландшафти як середовище життя та об`єкти охорони”.

Запорізьку область на конкурсі представив колектив екологічної просвіти “Екодіти” Комунального закладу “Запорізька спеціалізована школа-інтернат  II – III ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради. У складі колективу були учениці 7-А та 8-В класів: Аліна Іщенко, Карина Корнєєва, Мілана Павловська, Діана Садило,  Сандра Тарановська та Єлизавета Лєзіна. Керівницею екологічної агідбригади стала вчителька біології та екології Оксана Бережна.

За результатами конкурсу колектив “Екодіти” став переможцем у номінації “Найкраще висвітлення теми конкурсу” у та був нагороджений дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та  Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Вітаємо!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь