Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Відкриття 5-ї філії Першої Національної Козацької Громадської Історичної бібліотеки ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди)
19 Тра 2017, П’ятниця

19 травня у “Січовому колегіумі” на Козацькому Колі відбулося урочисте відкриття 5-ї філії Першої Національної Козацької Громадської Історичної бібліотеки ім. князя Д.І. Вишневецького (Байди) у світі. Керівником філії, шляхом відкритого голосування, обрали головного волонтера Козацької Ради Андрія Кравця.

Серед розмаїття наданої до бібліотеки літератури можна знайти атласи з історії українського козацтва та історії України, ілюстровані видання про українських гетьманів та національних героїв усіх часів, рідкісні видання про тернистий шлях повстанської армії махновців, видання відомих істориків про факти, версії історичних подій та постатей минулого Української держави, збірки святинь нашої держави, розповіді запорізьких істориків про бойові дії, успіхи та втрати на війні на Сході України.

В організації та проведенні заходу взяли участь члени Міжнародного Союзу Козаків, а саме: кандидат наук з державного управління, член Національного союзу журналістів України, голова Координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій облгосадміністрації, військовий історик, автор книг Дмитро Сухінін, начальник штабу 37 батальйону Ілля Лапін, генеральний суддя, ветеран СБУ, ліквідатор аварії на ЧАЕС Павло Білан, учасник Революції Гідності Леонід Собакар.

Цього дня організаторами було проведено цікаве заняття патріотичного спрямування та подарована школярам література на тему Євроатлантичної інтеграції. Крім того, на Козацькому Колі Дмитро Валентинович роз’яснив учням зміст Державної Доктрини інформаційної безпеки України, яка отримала схвальний відгук та була підтримана Козацьким Колом колегіуму.

Розуміючи актуальність, моральну важливість та доцільність інтелектуального розвитку козацького руху в Україні задля панування в інформаційному просторі та протистояння ворожій пропаганді, серед активістів колегіуму була створена медіагрупа з підтримки Державної Доктрини інформаційної безпеки. Також була запланована участь колегіантів в роботі Комітету з питань преси та інформації козацьких засобів масової інформації.

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь