Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
23 Тра 2017, Вівторок

За ініціативи громадського волонтерського комітету при облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження учасників акції “Великодній кошик солдату”. Вона проводиться у нашому регіоні вже втретє, а її незмінним натхненником та організатором є відома волонтерка Олена Ярошенко.

За словами заступника директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка, до проекту долучилися понад 900 шкіл, дитсадків, бібліотек, закладів торгівлі та громадського харчування. На фронт відправлено понад 35 тонн подарунків – пасок, солодощів, фруктів, консервації, вітальних листівок та дитячих поробок.

Увагою та домашнім теплом охопили понад 40 військових частин, серед яких 55-та окрема артилерійська бригада, 23-й та 37-й окремі мотопіхотні батальйони 56-ї бригади, 36 бригада та 501 окремий батальйон морської піхоти, 92 та 93 окремі механізовані бригади і багато інших підрозділів. Не забули і про солдатів, які знаходяться на лікуванні у госпіталях Запоріжжя, Нікольського та Покровська.

Голова волонтерського комітету Роман П’ятигорець наголосив на важливості об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадських активістів:

– Ми знаємо і розуміємо, для чого вибрали цей шлях. На наших плечах тримається незалежність України. Все, що можемо, до останнього цвяха, веземо на передову. Багато з наших товаришів сьогодні служать у лавах Збройних Сил України. Завдяки вашому доброму серцю, енергії та самопожертві ми неодмінно переможемо, – зазначив він.

Олена Ярошенко зі сльозами на очах розповіла про внесок кожної школи та вручила відзнаки запорізьким освітянам – зокрема і учнівському та педагогічному колективу “Січового колегіуму”.

 

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь