Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
24 Тра 2017, Середа

Нещодавно комунальним закладом “Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької обласної ради у 2017 році  проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози “Я – за єдину Україну!”.

Запровадження конкурсу забезпечило привернення уваги молодого покоління до високих моральних цінностей, патріотизму, громадянських почуттів та відповідальності за долю України; відновлення, збереження і популяризації здобутків наший співвітчизників у боротьбі за свободу та незалежність українського народу; подальшого розвитку літературного мистецтва та глибокої пошани до рідного слова.

У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів обласного підпорядкування та учні навчальних закладів професійно-технічних навчальних закладів віком від 7 до 23 років. На конкурс було надіслано понад 300 авторських робіт.

Особливою увагою серед навчальних  закладів професійне журі відзначило спеціалізовану школу-інтернат “Січовий колегіум”, учні якої, на їх розсуд, надали на конкурс одні з найкращих робіт.

Двоє учнів ЗСК посіли призові місця:

Єгор Коваленко (9-А клас) – I місце;

Єва Згоняйко (6-В клас) – III місце.

Керівником виступила вчителька Олена Шимянова.

Вітаємо колегіантів з черговою перемогою!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь