Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Випускники Січового колегіума наближають перемогу
26 Тра 2017, П’ятниця

Останній шкільний дзвоник. Щасливо-радісний, весняний, солодкий,з присмаком солі від сліз, які чомусь діамантами  виблискують на очах багатьох випускників, на очах багатьох батьків. Прощаємося з дитинством. Прощаємося з рідною школою. Йтимемо самостійно обраною дорогою. Творитимемо власну долю. Творитимемо долю України.

Останній дзвінок – і ось вона, дорослість: з феєрверками, з келихом шампанського, з омріяною дискотекою. Хто з нас, випускників, не мріяв про це? Але, зачекайте! За кількасот кілометрів від нашої школи трохи старші від нас воїни вдень і вночі, в сніговицю й дощі, в будні і свята стіною стоять за нас, за рідну землю, за те, щоб збулися наші задуми, наші плани, наші мрії…

Випускники Запорізького “Січового колегіуму” вже вдруге відмовляються від святкування завершення навчального року: не до святкових салютів, не до безтурботних дискотек у державі, що обороняє свою незалежність…

25 травня 2017 року 11-класники “Січового колегіуму” побували в обласному військовому шпиталі, зустрілися  у ньому з воїнами, які одностайно просили передати зібрані випускниками колегіуму гроші в сумі 3 тисячі гривень одному з тяжко поранених побратимів – Сергію Дементію, воїну 30-ої окремої механізованої бригади, який перебуває в тяжкому стані на лікуванні в обласній лікарні. Випускники-колегіанти були вражені воїнським братством: бійці, що самі потребують допомоги, свідомо відмовилися від неї заради побратима.

На святі Останнього дзвоника 26 травня всі колегіанти, вчителі, батьки випускників подумки побажають миру рідній Україні, перемог нашим бійцям і передають свою добру енергію воїну, захиснику Сергію Дементію: “Сил, здоров’я тобі, Воїне!”

Звертаємося до всього учнівського братства  нашого Запорізького краю: “Українські воїни-захисники  сьогодні потребують нашої підтримки й допомоги. Тож  разом з нами, випускниками Запорізького “Січового колегіуму” 2017 року, зробімо вибір: випускна вечірка чи допомога воїнам АТО? І хай кожна копійка, кожна гривня з нашої руки, з рук наших батьків допоможе нашим захисникам і наблизить нашу перемогу над підступним ворогом”.

Запорізький “Січовий колегіум” оголошує патріотичну  акцію  випускників загальноосвітніх закладів Запоріжжя та Запорізької області “Випускник-2017 – воїнам АТО”.

Приєднуйтесь до нас! Разом – до перемоги!

Слава Україні!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь