Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
“Січовий колегіум” на “LMF 2017”!
30 Тра 2017, Вівторок

Наприкінці травня делегація “Січового колегіуму” вирушила у Львів не просто на екскурсію, а на Міжнародний Львівський Медіа Форум – одну з найгучніших подій у медіа світі нашої країни!

Стати повноцінними учасниками Форуму наші колегіанти змогли за рахунок перемоги у конкурсі “Справа. Вголос 2.0”, в якому редакція нашої “Джалапіти 2.0” створила кілька випусків газети у рамках проекту. Ми стали кращими серед 56 команд, які представляли 14 міст нашої країни! І саме тому відвідання найгучнішої медіа події стало можливим і для учнів колегіуму!

Наша делегація була представлена учнями 10-х та 11-х класів – Анастасією Ратєєвою (10-А), Іллею Лук’яненко, Діаною Бардачовою, Аліною Рубель, Дар’єю Мокієнко, Олександрою Волошиною (10-Б), Маргаритою Дємічевою та Романом Гореловим (11-Б), а також вчителем медіакультури Павлом Коваленко та вихователькою Галиною Луценко.

За три дні Медіа Форуму колегіанти повністю пірнули у медіа життя країни, яке на час проведення події зосередилось на славетній “Львів Арені”, почувши промови та лекції від найкращих спікерів з України, Великої Британії, Іспанії, Польщі, Грузії, Молдови, Росії, Румунії, США, Австрії, Чехії, Норвегії, Туреччини та Німеччини.

Жанрова палітра була більш ніж широкою – говорили і про культурну журналістику, і про ділову, і про розслідування, і про медіа менеджмент, і про суспільне мовлення, і про регіональні медіа. Усі спікери  активно спілкувалися із аудиторією у кулуарах після своїх лекцій та презентацій. Не забули організатори і про культурну програму, яка була представлена кількома вечірками для учасників Форуму.

Щодо нашої делегації, то крім наукової частини,учні та вчителі зуміли знайти час і на розваги, зокрема відвідали архітектурні пам’ятики одного з найкрасивіших міст України, подивилися із висоти пташиного польоту на місто Лева з ратуші та Високого замку, ну і, звичайно, скуштували львівської кави та шоколаду.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь