Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
2 Чер 2017, П’ятниця

За участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося обласне свято «Обдаровані учні–2017». На виконання Указу Президента України «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді» та відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки щорічно обласною премією нагороджуються 36 учнів, а саме: 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів, 12 учнів з міст обласного значення і четверо – зі шкіл-інтернатів нового покоління. Переможці та лауреати обласної премії отримали сертифікати та грошові премії.

Відзнаку облдержадміністрації отримала і учениця 11 класу Запорізької спеціалізованої школи-інтернату “Січовий колегіум”, переможиця у номінації “Українська мова та література” (ІІІ місце в області), Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (ІІІ місце в області) Анастасія Подлєсна.

Вітаємо!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь