Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Успішне завершення сезону змагань з робототехніки
5 Чер 2017, Понеділок

За ініціативи директора КЗ “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” ЗОР Валентини Єршової, наприкінці 2015-2016 навчального року в колегіумі був  створений гурток робототехніки (на базі #LEGO® MINDSTORMS® Education EV3), який очолив вчитель інформатики Ігор Сопін.

І ось минув рік, протягом якого  команда лідерів гуртка #IncredibleGeniuses у складі Софії Адріяш (9 клас), Олексія Сафронюка (8 клас),Максима Дмитренка та Владислава Сопін (5 клас) стала переможцем на різних турнірах Запорізької та Дніпропетровської областей і Всеукраїнських змагань #FLL Lego.

Останнім турніром цього навчального року був Всеукраїнський фестиваль #BestRoboFest, на який з’їхалися понад 40 команд з Дніпропетровської, Запорізької,  Полтавської, Кіровоградської та Одеської областей. В напруженій боротьбі нашій команді вдалося здобути І місце в категорії “СУМО керовані роботи”.

Вітаємо команду та тренера з вдалим завершенням сезону та бажаємо нових успіхів в наступному навчальному році!

ФОТО ТУТ

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь