Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
13 Чер 2017, Вівторок

Вчительки спеціалізованої школи-інтернату “Запорізький січовий колегіум” Олена Шимянова та Ліна Кравченко стали учасницями Третього Львівського фестивалю гуманної педагогіки, який відбувся у Львові 9-11 червня.

Лейтмотивом заходу стали слова Януша Корчака: “Люби свою дитину будь-якою: неталановитою, невдахою, дорослою. Спілкуючись з нею – радій, бо дитина – це свято, яке поки що з тобою”.

“Любов – єдиний спосіб підпорядкувати собі душу людини. Хто кориться іншому з Любові, той вже кориться вимозі власної душі і робить чужу справу своєю… Потрібно тільки, підходячи до Дитини, бути самому абсолютно чистим у душі “, – більше сотні років тому писав К. Ушинський. І нині, у нашому XXIст., ми знову повернемось думками і серцем до вічної категорії ЛЮБОВІ як об’єднуючої гармонійної космічної сили, що протидіє дезінтегруючим силам хаосу, підтримує порядок у всьому.

Всі небайдужі долучилися до колективної розмови про найсвятішу із всіх видів любові – любов до дітей. Ту любов, кращі традиції якої грунтуються на духовному гуманізмі класичної педагогічної спадщини, що склалася в європейському просторі християнського світу. Кращі її зразки залишили по собі наші Г. Сковорода, П. Юркевич, К. Ушинський, С. Русова, А. Шептицький, В. Сухомлинський, О. Захаренко та багато інших велетнів педагогічної думки України.

Представники ЗСК із задоволенням ділилися з іншими учасниками Фестивалю своїми напрацюваннями. Нові знання та досвід, отримані вчительками Оленою Шимяновою та Ліною Кравченко під час Львівського фестивалю гуманної педагогіки, обов’язково будуть впроваджені в подальшій роботі педагогів колегіуму.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь