Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Успішний виступ колегіантів Запорізького Січового колегіуму в конкурсі “Назустріч мрії -2017”
23 Чер 2017, П’ятниця

8-18 червня 2017 року на березі Чорного моря, у Болгарії, в рамках XI Міжнародного Благодійного конкурсу “Назустріч мрії-2017” колегіанти гідно представляли Запорізьку область і ділилися своїми досягненнями і талантами. Час пролетів швидко, кожен день був насичений морем, новими враженнями, репетиціями, спілкуванням з новими друзями.

Запорізький Січовий колегіум-інтернат цього разу представляли солісти студії естрадного співу  “ШАНС” – Денис Алтухов, Олена Луц, Влада Гончаренко, Мирослава Зінченко, Ілля Назаренко та Дарія Яновська. Діти змогли оздоровитися, взяти  участь у  творчих майстер-класах від  улюблених зірок української естради.

Надзвичайно тепло була прийнята на конкурсі Олена Луц, учениця 9 класу, яка посіла ІІІ місце в номінації “Вокал” у віковій категорії “Молодь”.

Назавжди запам’ятається колегіантам Гала-концерт, який відбувся у Золотих пісках, де на великій сцені довірили співати пісню нашим солістам – учениці 6 класу Мирославі Зінченко та учню 9 класу Денису Алтухову.

Вітаємо з черговим творчим успіхом колегіантів та керівників студії – Галину Усенко та Ольгу Олійник!

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь