Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
21 Лип 2017, П’ятниця

Днями під Києвом відбувся захід, який підбив підсумки великого медіа проекту по ознайомленню громадян України з загрозами, які несуть медіа і методам протидії.

«Січовий колегіум» представляв вчитель медіакультури Павло Коваленко, який має звання медіа-коуча і проводив для учнів 10-х класів серію семінарів на тему «Медіаграмотність для громадян».

Під час тренінгів колегіанти змогли долучитися до тренінгів, ініціаторами яких були «Академія української преси» та «Deutsche Welle Akademie». Завдяки цим заходам десятикласники дізналися про те, як подаються новини, яким чином можна фільтрувати неякісну інформацію, які існують способи маніпуляції у ЗМІ, як українські медіа подають одні й ті самі новини, ознайомилися зі способами захисту приватної інформації та багато іншого.

«Такі проекти є дуже важливими, особливо для дітей, тому що їх світогляд лише формується. Більш старша аудиторія, зазвичай, сприймає у штики інформацію, вважаючи, що все знає і так, а ось діти, незважаючи на те, що вони думали, що медіа не грають таку велику роль у їхньому житті, готові до дискусії і нової інформації, – говорить Павло Олександрович. – Сподіваюся, що ми ще зможемо провести подібні тренінги для інших класів».

Під час проекту, з квітня по червень, майже 70 тренерів зі всієї України проводили тренінги для різних верств населення. Всього було проведено 174 зустрічі під час яких майже 4000 (!) громадян отримали інструменти для правильного сприймання інформації.

Під час зустрічі 14-15 липня тренери мали змогу поділитися своїми враженнями від проекту, а найактивніших учасників проекту нагородили цінними подарунками.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь