Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Літня школа GEG Ukraine на Запоріжжі
26 Сер 2017, Субота
На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась літня школа GEG Ukraine. Захід проводився в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення», який здійснюється компанією Google в Україні.
 З 14 по 18 серпня освітяни області працювали у чотирьох секціях за темами, які були обрані під час реєстрації. До програми включено ознайомлення з середовищами, інструментами та практичним предметним використанням різноманітних інструментів для обробки зображень, створення інфографіки, програмування мобільних додатків, віртуальної реальності.
Участь у роботі взяли 54 педагоги області, яких обрали організатори з 177 попередньо зареєстрованих потенційних учасників, в тому числі вчителька Січового колегіуму – Сопіна О.М.
Заняття в секціях проводили досвідчені тренери Наталія Саражинська, Ганна Асманська, Антоніна Букач, Наталія Гущина, Сергій Якуба.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь