Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Німецько-український проект “Молодь дебатує”
31 Сер 2017, Четвер

Проект “Молодь дебатує” розширюється!

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у Міжнародному проекті!

В Україні вдруге пройдуть дебатні змагання в межах реалізації німецько-українського проекту “Молодь дебатує”. В цьому році до проекту долучились ще 16 шкіл з 8 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Житомирської, Львівської, Миколаївської та Сумської областей. Всього у проекті в цьому році візьмуть участь 24 школи та близько 400 учнів та учениць 9-11 класів.

У серпня відбувся тренінг з підготовки до нової хвилі проекту “Молодь дебатує” для керівників проекту у навчальних закладах України. Упродовж трьох днів координатори/-ки проекту разом з тренерами з Німеччини та України занурилися у методику ведення дебатів та питання організації дебатів на різних етапах (від шкільного до фіналу). В Запорізькій області до проекту обрано лише 4 школи, серед яких «Січовий колегіум» (координаторка  – практичний психолог Свириденко Ірина Олександрівна).

12 серпня захід відвідав генеральний консул Федеративної республіки Німеччини у м. Дніпро Вольфганг Мессінгер (Генеральне консульство Німеччини в Донецьку). Він зауважив, що Україна важливий партнер для Німеччини і тому уряд Німеччини підтримує багато проектів в Україні, в тому числі і освітніх. “Ми маємо намір і надалі підтримувати проект “Молодь дебатує” і при цьому покладаємо надію на вас, вашу енергію, терпіння. Дайте цю енергію вашим учням, щоб вони у майбутньому підтримували процеси реформ у країні. І “Молодь дебатує” важливий інструмент, щоб досягти цих цілей, – наголосив генеральний консул”.

“Молодь дебатує” – це спільний німецько-український проект, який реалізується в партнерстві з німецьким товариством підтримки міжнародного співробітництва IH Sonnenberg і ставить за мету «максимально залучити школярів до громадського життя та розвинути критичне мислення. Шкільні дебати пройдуть у жовтні, регіональні змагання заплановані на середину листопада. А головна подія дебатного року – фінал відбудеться у м. Харків на початку грудня.

З вересня в колегіумі розпочнеться активна підготовка учнівства до участі у дебатах. Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь у Міжнародному проекті. Якщо ви бажаєте навчитися правильно розмовляти, працювати з інформацією, знаходити аргументи, висловлювати свою думку, працювати в команді, бути соціально активним. За додатковою інформацією звертайтеся до тренерів проекту Свириденко Ірина Олександрівна – психолог; Сопіна Олена Миколаївна – вчителька англійської мови, Сокол Ірини Миколаївна -вчителька інформатики.

Переглянути інформацію про проект 

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь