Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Велике козацьке коло в Запорізькому Січовому колегіумі
1 Вер 2017, П’ятниця

Незважаючи на негоду за вікнами, у приміщенні Запорізького Січового колегіуму сьогодні було тепло і душевно. Колегіанти однією великою учнівською, учительською і батьківською родиною входили у новий навчальний рік. Разом із колективом, зокрема з п’ятикласниками, розділили свято поважні гості. Так, на свято завітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який ознайомився з класними кімнатами, поспілкувався з учнями та випускниками і дав напутні слова колегіантам.

– Сьогодні, у перший день осені, ми зібралися з вами, щоб ознаменувати початок нового навчального року. Яким буде наступний рік вашої роботи і навчання – залежить від нас з вами. Та можу впевнено сказати, що в Січовому колегіумі працює професійний колектив на чолі з мудрим директором. Тому ми спокійні за ваше майбутнє і за дітей.

Без перебільшення скажу, що у цих стінах виховується наша еліта нації – патріотична, самосвідома і самодостатня. На старті нового навчального року від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, всього депутатського корпусу вітаю вас з Днем знань. Хай навчальний рік буде насиченим на нові мрії і сподівання! Дітям зичу цікавого навчання. Ви, дорогі наші юні друзі, вже за декілька років станете лікарями, вчителями, економістами… Але головне – станьте хорошими людьми. Батькам зичу радості від успіхів синів і доньок. А педагогам – мудрості, наснаги і терпіння, щоб кожен ваш вихованець із вдячністю й охоче брав знання і зрештою став повноправним і свідомим громадянином нашої країни! – сказав Володимир Подорожко і вручив заслужені нагороди. Так, Почесні грамоти та Подяку від Запорізької обласної ради за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та успіхи у справі навчання та виховання отримали педагоги: Валентина Сопіна,  Наталя Тищенко та Валентина Славич.

На успішне навчання дітей – новоприбулих козачат і майбутню гордість і славу закладу благословили щирим словом і пшеничним дощем батьки.

Почесним гостем свята також став наказний отаман війська запорозького низового Віктор Фощан, який уже багато років є помічником та однодумцем колегіуму у справі виховання молоді в дусі козацьких традицій.

Хочеться побажати всій великій колегіантській родині, щоб добро, краса, постійний творчий пошук ніколи не залишали стіни Січового колегіуму.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь