Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
2 Гру 2017, Субота

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відбулося відкриття тренінгового кабінету отриманого в рамках проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» GIZ в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України,  Департаментом освіти та науки Запорізької ОДА та Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Лише 20 загальноосвітніх навчально-виховних закладів Запорізької області  було обрано для облаштування на їх базі сучасних тренінгових кабінетів, серед них і «Січовий колегіум».

Для обладнання тренінгового кабінету німецькими партнерами  були надані сучасні меблі (столи, стільці, шафи, полички), техніка (ноутбук, принтер/сканер/копір, проектор), маркерна дошка, фліпчарт, коркові дошки, валіза модератора.

В колегіумі два сертифікованих тренера Ольга Салякіна (учитель предмету «Основи здоров’я») та Iрина Свириденко (практичний психолог), які володіютьнавчально-профілактичними інструментами:

«Маршрут безпеки»  – це сучасний інтерактивний інструмент, що має на меті підвищення обізнаності з репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ та ІПСШ серед молоді, а також пропагування толерантності до людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІД.

 «Профілактика ВІЛ/СНІД на робочому місці в загальноосвітніх навчальних закладах» – навчальна програма з профілактики ВІЛ/СНІД на робочому місці для середніх загальноосвітніх шкіл. Програма в інтерактивній формі та засновуючись на найкращих європейських практиках ознайомлює учасників із трьома ключовими темами: загальні знання про ВІЛ/СНІД, підтримка толерантності до тих, кого торкнулась проблема ВІЛ, та захист прав людини у сфері ВІЛ/СНІД.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь