Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
2 Гру 2017, Субота

Всесвітній день боротьби зі СНІД (World AIDS Day) щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня.

В перше вiн відзначався 1 грудня 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ/СНІД.

Щорічно цей міжнародний день служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу, що розповсюджується по всіх регіонах світу. Організовані зусилля направлені на зміцнення громадської підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІД, на організацію навчання та надання інформації з усіх аспектів.

Вчителі закладу, у тренінговому кабінеті обладанному за підтримки німецької організаціхї GIZ, провели тренінг “Маршрут безпеки” для учнів 10-х класів.

Координатором тренінгу стала Ольга Салякіна, фасилітатори – Iрина Свириденко, Оксана Бережна, Iнна Моргун та Тетяна Акчуріна.

Учні відвідали 5 станцій “Маршруту бузпеки”, на яких вони мали змогу проаналізувати життєві ситуацiї та оцінити особистий ризик інфікування ВІЛ та ІПСШ.

Під час дискусії з одонолітками учасники поглибили знання, закріпили навички та уміння критично мислити, приймати виважені рішення, розв’язувати проблеми.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь