Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
4 Гру 2017, Понеділок

Image may contain: 8 people, people smiling, people standing and shoes30 листопада в «Січовому колегіумі» в рамках тижня зарубіжної літератури була представлена театралізована вистава «Шляхами Дон Кіхота» за романом Мігеля де Сервантеса Сааведра «Премудрий гідальго Дон Кіхот Ламанчський». Цей твір є програмним у 8-у класі та буде вивчатися у II семестрі. Головна мета заходу – заохотити восьмикласників прочитати всесвітньовідомий роман, а також викликати в учнів інтерес до аналізу образу Дон Кіхота.

Глядачі ознайомилися з декількома сценами роману, де гумор переплітається з трагедією, божевілля – з зарозумілістю. Дон Кіхот, у виконанні Олексія Несварливого, бився з вітряками, захищав від пана пастушка та здобував золотий шолом Мамбріна. Від жодного з подвигів не зміг його застерегти вірний зброєносець Санчо Панса, якого зіграв Андрій Герман. Також в комедійному амплуа комфортно себе відчували такі актори, як Е. Ардельянов (пан), К. Книш (пастушок) та К. Кузьменко (цирульник). Хотілося б відзначити, що це не перший виступ хлопців. В минулому році вони блискуче виступили у виставі за п’єсою Миколи Гоголя «Ревізор».

Після кожної сцени учні обговорювали образ Дон Кіхота, прагнули виявити сенс його «божевільних», на перший погляд, вчинків. Так, моральне начало роману розкривали в своїх образах С. Сімакова і О. Сіряченко (розумні дівчинки), М. Павловська і П. Мокієнко (невиховані дівчинки) та П. Погудіна (виконавиця вірша Ф. Кривіна «Вітряки»). Захід відбувся під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Юлії Осьмякової.

Більше фото тут

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь