Комунальний Заклад "Запорізька спецiалiзована школа-iнтернат II-III ступенiв "Січовий колегіум" Запорiзької Обласної Ради - Офіційний сайт
Культурний діяч Валентин Терлецький ділився творчістю у “Січовому колегіумі”
1 Гру 2017, П’ятниця

Image may contain: 1 person, sitting and indoorОстанній день осені цього року для “Січового колегіуму” відзначився особливим заходом: до юних поціновувачів сучасної української культури завітав цікавий письменник, професійний журналіст та телеведучий, автор програми “Козацька звитяга”, харизматичний лідер рок-гурту “Декаданс” –  Валентин Терлецький. Вже у перші хвилини розповіді про свій життєвий та творчий шлях почесний гість з легкістю завоював увагу кожного присутнього колегіанта.

Прагнучи якомога більше дізнатись про секрети успіху письменника, діти з не аби яким захватом ставили кожне наступне питання. Їх цікавило все: дитинство гостя, початок творчої діяльності, його журналістські проекти, концерти та музичні композиції гурту. Саме емоційне виконання пісень під неперевершену гру на гітарі Валентина стало кульмінацією вечора. Звуки музичного інструмента зробили зустріч надзвичайно теплою та щирою.

Ініціатива керівника радіогуртку Ірини Москаленко провести творчий вечір, дала можливість колегіантам почерпнути у талановитого гостя натхнення для власних звершень. Приємним сюрпризом для дітей і для колегіуму стали подарункові книги Валентина Терлецького з підписом та побажаннями від автора. Тепер у бібліотеці нашого навчального закладу кожен бажаючий може взяти для прочитання поетичну збірку та роман відомого українського письменника.

<- Попередній пост | Наступний пост ->
Коментарі:

Залишити відповідь